HAKKIMIZDA

Office

Nakliye ücretlerinde

%80

tasarruf Yapın

Çeşitli mağazalardan satın aldığınız ürünleri birleştirerek tek paket olarak Türkiye adresinize AmerikadanSiparis lojistik desteğiyle %80 varan tasararruf edebilirsiniz.

 

Amerika’daki internet sitelerinden size ait bir Amerika posta adresiniz olmaması nedeniyle alışveriş yapamamaktasınız. Amerikadansiparis.com, Amerika'dan dilediğiniz gibi alışveriş yapabilmeniz için Amerika'da size ait bir posta adresi edinmenizi sağlamak ve satın aldığınız ürünleri en kısa sürede ve en düşük kargo ücretiyle Türkiye'deki adresine ulaştırmak amacıyla 2004 yılında Los Angelas'ta kurulmuştur. Şirketimiz 2014 yılı itibariyle Türkiye'de faaliyete geçerek Türk vergi sistemine dahil olmuştur. Amerikadan Sipariş, üyelerine Amerika'dan kredi kartı ile taksitli alışveriş imkanı sunan tek Türk şirketidir.

Amerikadansiparis.com üyelerine hem Amerika hem de İzmirde bulunan ofisleri ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaya devam etmektedir. Kadromuz internet üzerinden alışveriş hizmetleri otomasyonundaki tecrübesini hızlı, düşük maliyetli ve güvenilir kargo hizmetleriyle birleştirip sizi Amerika'ya yaklaştırmayı amaçlamaktadır.

Amerikadan Sipariş'e Bronze üyelik ücretsizdir. Sitemize üye olarak Amerika’da rahat ve güvenli alışveriş yapabilir ve Amerika’daki Dünyaca ünlü markaların dönemsel indirim kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Amerikadan alışveriş yapmanın tüm inceliklerini Amerikadan Sipariş'in sağladığı benzersiz hizmet ile keşfedin!