+0 (506) 171-8759

Amerikadan Siparişinizi verin 3-5 gün içinde teslim alın.

Dünyaca ünlü birçok markanın orjinal ürünlerini daha Türkiye'de dergilerde bile yayınlanmadan satın almak istemezmisiniz. Elektronik ürünler, bebek çocuk kıyafetleri, özel tasarım elbiseleri, botlar, ayakkabılar, otomobil & motorsiklet parçaları gibi ürünlere, Amerika - Türkiye arasında çok ekonomik kargo ücretleri ile sahip olacaksınız. Kendinize ücretsiz bir hesap oluşturarak dünyaca ünlü markaların ürünlerini alın ve çevrenizde fark yaratın.! Haydi acele edin ve hesap oluşturmak İçin bir tık yeter.

Amerikadan Sipariş Sayfamızda bekliyoruz.

Sizlerin Yorumları

  • "İstediğim zamanda istediğim ürünü kapıma kadar eksiksiz bir şekilde ulaştırdığınız için, sıcak, güvenilir yakınlığınız ve samimiyetiniz için ayrıca teşekkürler. Bu kadar memnun kalacağımı hiç düşünmemiştim. Teşekkürler Filiz."

  • "İlk başlarda olumsuz düşünüyordum, acaba gelir mi? verilen sözler tutulurmu? diye şüphe içerisindeydim, fakat istemiş oldugum ürün 5 gün içerisinde ve sorunsuz bir şekilde elime ulastı. Tüm Amerikadan Sipariş ailesine ve özellikle Canan hanım ve Todd in yardımları için çok teşekkür ederim. Nice alışverişlerde birlikte olmak umuduyla iyi günler dilerim." amazon.com Canon EOS 60D

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmemiz için, lütfen tüm şikayet ve önerilerinizi müşteri hizmetlerimize iletiniz. Amerikadansiparis size Amerikadan alışveriş yapmanıza imkan sağlayan en kolay ve hesaplı seçimdir. Dünyaca ünlü markaların sınırlı yada sezon ürünlerini varan indirimlerden yararlanarak satın alabilisiniz.

Adres

Türkiye adresimiz: 121 sokak 18/2 Denizli Mahallesi Ceşmealtı Urla İzmir 35430 Amerika Birleşik Devletleri adresimiz:7070 Golf Colony CT UNIT 201 Lake Worth, FL 33467-8829

iletisim@amerikadansiparis.com

+0 (506) 171-8759

home-map-image